محل تبلیغات شما

برای دریافت نتایج بهتر، کار کمی انجام دهید اما آنرا به بهترین شکل انجام دهید

اکثر ما در جریان بی پایانی از کارها، ایمیل ها، یاداوریها، جلسات، کارهای متعدد در روند کار میکنیم که هرگز متوقف نمی شوند و هرگر به پایان نمی رسند. و هر روز بیشتر و بیشتر مورد پیگیری هستند. بارگذاری بیش از حد اطلاعات مغز ما را نابود میکند. سپس روز به پایان می رسد و شما به شدت خسته شده اید و اغلب توان کمی برای نشان دادن آن دارید. روز بعد شروع می شود و شما آماره جریان بی پایان کارها و حواس پرتی ها آماده می شوید.

زندگی 20/80

من مطمئنم که اصل پترو را شنیده اید، که بعنوان قانون 20/80 نیز شناخته شده است: تمرکز بروی چیزهای کمی که میتوانید بیشترین سود را از آن ببرید. این اصل بیان میکند که برای اکثر رویدادها، تقریبا 80% از اثرات از 20% علل حاصل می شود. شما احتمالا در هر روز کاری وظایف زیادی به شما محول می شود و  برای محاسبه هرکاری که به شما محول می شود و زمان می گیرد و ارزیابی چیزی که ضروری است، چیزی که فوری است، و چیزی که میتوانید به دیگری محول کنید و چه چیزی مهمترین دارایی شما را تلف میکند، بسیار پرمشغله هستید

 زمانیکه مجبورید بروی کارهای بسیار ضروری تمرکز کنید که بازده سرمایه (ROI) زیادی دارد، شما مولد تر خواهید بود و چیزهای بسیار زیادی را بدست خواهید آورد و زندگی خود را بسیار ساده تر خواهید کرد.

برای انجام کارهای زیادی در زمان کمتر، زمانی که بروی انجام کارها صرف می کنید راهر هر روز برای هر هفته ردیابی کنید.

چه تعداد از فعالیتهای شما به هدفتان نزدیکتر است؟

 چه مقدار از زمان شما تلف شده است؟

چه تعداد را میتوانید به دیگری محول کنید؟

20% از کارهای شما که منجر به 80% از نتایج و برون سپاری یا به راحتی بقیه موارد را لغو میکند، را درنظر بگیرید.

برای پیگیری موثر و کمتر و حصول مزایای بیشتر از قانون MIT استفاده کنید.

 برای هر روز سه کار مهم را انتخاب کنید، و بطور کامل بروی انجام آنها در طی دوره زمانی خاصی تمرکز کنید.

دستیابی یک برانگیزاننده قوی است

 زمانیکه شما عمل پیگریی زیاد را متوقف می کنید پیشرفت شما را در  مسیر قرار میدهد. با محدود کردن خود به تعداد کمی از کارها، مجبورید که بروی تنها موارد ضروری تمرکز کنید.

لیست TO-DO ( باید انجام شود) کوتاه خود را اماده کنید. آنرا لیست موفقیت بنامید. گری کلر ، نوینده : یک چیز، حقیقت بسیار ساده نهاد در پس نتایج خارق العاده

 

معرفی سایت در خبرگذاری مشرق

 

معرفی سایت در سایت ایبنا

گری توضیح میدهد:

زمانهای زیادی برای بررسی لیست TO-DO سپری شده است و در انتهای روز زباله های زیادی ایجاد شده است و میز را میتوان تمیز کرد که ارتباطی با موفقیت ندارد.به جای لیست کارهای انجام شده ، به یک لیست موفقیت نیاز دارید - لیستی که به طور هدفمند در اطراف نتایج خارق العاده ایجاد می شود.لیست کارها ی انجام شده طولانی است؛ لیست های موفقیت کوتاه است یکی شما را به همه جهات می کشاند. هدف دیگر شما را در یک جهت مشخص قرار می دهد. یکی دایرکتوری سازماندهی نشده و دیگری یک دستورالعمل سازمان یافته است. اگر لیست پیرامون موفقیت ایجاد نشده باشد ، اینجا جایی نیست که شما را به آنجا ببرد. اگر لیست کارهای شما شامل همه چیز باشد ، احتمالاً شما را به همه جا، اما جایی که واقعا دوست دارید بروید میبرد.

معرفی سایت در خبرگذاری مشرق

 

 

معرفی سایت در سایت ایبنا

هرچقدر کمتر، بیشتر است

نکته اصلی تمرکز روی مومات زندگی و کار در این است که خود را به تعداد دلخواه اما ناچیز محدود کنید ، خود را وادار کنید که روی چیزهای مهم تمرکز کنید و سایر موارد را حذف کنید .در "اصولگرایی: پیگیری منظم کمتر" گرگ مک کیون می نویسد:

راه  اصولگرایی  یعنی زندگی با طراحی و نه به طور پیش فرض است. اصولگرایی به جای اینکه انتخابهای واکنشی داشته باشد ، به طور عامدانه تعداد کمی از موارد ضروری را از موارد جزئی متمایز می کند ، موارد غیر ضروری را حذف میکند ، و سپس موانع را برطرف می کند تا موارد اساسی دارای گذر روشن و روان باشند. به عبارت دیگر ، اصولگرایی یک رویکرد منظم و سیستماتیک است برای تعیین اینکه بالاترین نقطه سهم ما در کجا قرار دارد ، سپس اجرای آن موارد تقریباً بی دردسر میشود. "هنگامی که شما در هر زمان زیاد کار می کنید ، دائماً از یک کار به کار دیگر تغییر جهت می دهید ، مرتباً ارتباطتان قطع میشود ، مرتباً پریشان می شوید. کمتر انجام دهید ، حواس پرتی ها ، تک کارها را حدف کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. وقتیکه زیاد کار میکنید کار شما ظرفیتر است، کیفیت پایین تری دارید و مردم کار شما مانند چیزی که باید انجام دهند گسترش نمی دهند. با کمتر کار کردن، میتوانید یک چیز قابل توجه ایجاد کنید. چیزی که ارزش اشتراک گذاری باور نکردنی ای را دارد.از امروز شروع کنید - آنچه را که فکر می کنید ضروری ترین است ، انتخاب کنید ، مقداری فضا را پاک کنید و فقط روی مهمترین اهداف قابل اندازه گیری و دستیابی خود کار کنید.

قدرت نامرئی انتخاب

"نگرش یک انتخاب است. خوشحالی یک انتخاب است. خوش بینی انتخاب است. مهربانی یک انتخاب است. دادن یک انتخاب است. احترام یک انتخاب است. هر انتخابی که می کنید شما را می سازد. عاقلانه انتخاب کن. "- روی تی، بنت

برای مدت طولانی ، ما بر جنبه بیرونی انتخاب ها (اختیارات ما) بسیار تأکید کرده ایم و بر توانایی درونی خود در انتخاب (اعمال خود) تأکید نمی کنیم.هنگامی که شما به طور هدفمند و عمدی انتخاب نکنید که در کجا باید انرژی و زمان خود را متمرکز کنید ، افراد دیگر برای شما انتخاب می کنند و تا مدت ها دیگر همه چیز مهم و معنادار را برای خود از دست خواهید داد.یا می توانید روزانه انتخاب های عمدی انجام دهید یا به صورت روزانه  به افراد  دیگر اجازه دهید آنچه را که انجام می دهید کنترل کنند!  وقتی توانایی انتخاب خود را فراموش می کنید ، درمانده می شوید و به تابعی از گزینه های سایر افراد تبدیل می شوید.شما عملاً نه تنها قدرت بلکه اجازه انتخاب خود را به دیگران می دهید. قدرت خود را محاصره نکنید تا آنچه را که برای لیست روز یا ماه در لیست کارهای شما ذکر شده است انتخاب کنید.شجاعت داشته باشید:

برای کمتر کار کردن

برای منظم بودن

برای کارهای تکی

برای متوقف کردن چند کار

برای کاهش آرام وظایف غیر ضروری

 برای برنامه ریزی جلسات کمتر

برای نه گفتن به درخواست ها

برای قطع اعلانها

 برای تعیین محدودیت ها در تعداد کارهایی که هر روز انجام میدهید

برای تمرکز بروی مهمترین وظایف

برای تعیین محدودیت ها در ساعات کاری خود

برای تمرکز بروی چیزیهایی بیشترین تاثیر را دارند و حذف کردن سایر موارد

ولی

می توانید این کار را به آرامی ، با گذشت زمان و آگاهانه انجام دهید. نتیجه اینست که شما در زندگی خود فضای بیشتری برای کارهای دیگر خواهید داشت. با زمان خود مؤثرتر خواهید بود. و کمتر استرس خواهید داشت. شما زمان خیلی کمی برای انجام تمام کارهایی که باید انجام دهید ندارید. مشکل این است که شما احساس می کنید در زمانی که دارید باید کارهای زیادی انجام دهید.به جای انجام کارهای بیشتر با عوارض جانبی ، شما باید برای اثر بیشتر کارهای کمتری انجام دهید.اگر آنچه باقی مانده است کاری باشد که دوست دارید انجام دهید با انجام کارهای کمتر زندگی بهتر می شود.

بیشتر بررسی کنید

من در حال ایجاد یک دوره عادت ساده برای کمک به شما در تسلط بر اصول کایزن برای ایجاد عادات خوب هستم. تمام عادات زندگی و کاری لازم برای اینکه بهتر ، باهوش تر و واقعی تر زندگی می کنید. عادت های کایزن به شما می آموزد که چگونه کل زندگی خود را تغییر دهید ، یک عادت در یک زمان. ثبت نام کنید تا هنگام راه اندازی مطلع شوید.همچنین می توانید در Postanly Weekly عضو شوید (رژیم هفتگی من از بهترین پست ها در مورد تغییر رفتار  است که بر سلامتی ، ثروت و بهره وری تأثیر می گذارد). برای ایجاد زندگی بهتر به بیش از 46000 نفر بپیوندید.در اصل در

medium.com منتشر شده است.

ترجمه این مقاله پارس 68قانون پارتو


ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله پارس68

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی